Cegły klinkierowe, Mieszkanie, Schodołazy, Trawnik w rolce

Cyklinowanie parkietów

Off 61
Cyklinowanie parkietów
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Na czym polega cyklinowanie parkietów?

Parkiet, chociaż uchodzi za jedną z najtrwalszych powierzchni podłogowych kojarzoną między innymi z zabytkowymi budynkami, wymaga co jakiś czas odświeżenia. Proces ten nazywany jest cyklinowaniem i polega na specjalistycznym „złuszczeniu” wierzchniej warstwy starego lakieru oraz położeniu jej na nowo. Brzmi łatwo, ale czy tak jest w rzeczywistości. Spróbujemy dokładniej przyjrzeć się temu w jaki sposób można nadać starej podłodze drugie, zupełnie nowe życie.
Jest to czynność na tyle skomplikowana, że niezbędne będzie skorzystanie z pomocy wykwalifikowanych fachowców. Cena wycyklinowania parkietu waha się w granicach kilkudziesięciu złotych za metr kwadratowy i obejmuje „zerwanie” starej warstwy lakieru czyli właśnie wycyklinowanie za pomocą specjalnego urządzenia powierzchni, a także odpowiednie jej zabezpieczenie i zalakierowanie.
Cyklinowanie parkietów to czynność, którą przeprowadza się raz na kilka, a nawet kilkanaście lat. Dodatkowo zabezpieczenie odpowiednimi środkami oraz pokrycie trwałą warstwą lakieru z powodzeniem może wydłużyć ten okres.

źródło: http://pomysl-na-prezent24.pl

Pozostałe artykuły tematyczne:

About the author / 

admin

Frazy kluczowe: Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, blog początkującego elektronika, markizy Kęty, przeszczep łąkotki warszawa, kinesiotaping bielsko biała, kawitacja kielce, Tynk mozaikowy Lakma, Fotoprzekaźnik Sick, biceps 34cm, trioxygen 5, kostka fakturowana producent

Ankieta:

Czy w Polsce łatwo jest znaleźć producenta mebli dreniwanych i luksusowych?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Losowe artykuły:

  • Szafki ubraniowe

    Meble do przechowywania odzieży są potrzebne w każdym domu czy też mieszkaniu. Są niezbędnym przedmiotem do utrzymania w mieszkaniu ładu i porządku. Ważne aby szafy były ustawne, praktyczne i pojemne. Gdy w pomieszczeniu nie ma zbyt wiele miejsca, bardzo dobrym rozwiązaniem są szafki ubraniowe, które świetnie sprawdzą się w sypialni, salonie, przedpokoju czy pokoju dziecięcym….

  • Meble

    Porozmawiajmy o meblach biurowych. Jak wybrać odpowiednie, co do czego i gdzie pasuje. Podział mebli przeprowadzamy w zależności od rodzaju czynnika podziału. Nasza firma ma w swojej ofercie bardzo dobrej jakości meble biurowe. Jednaj nie tylko biurowe meble są w naszej ofercie. Produkujemy też meble innego typu np. pokojowe. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Powyższe…

Kategorie