Szyna karniszowa

Renowacja mebli

Off 25
Renowacja mebli
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

W pracach konserwatorskich używa jedynie technik dawnych mistrzów . Prace wykonywane są z użyciem tylko i wyłącznie oryginalnych materiałów. Renowacja mebli to nasza prawdziwa pasja. Zapraszamy na stronę pracowni przedstawiającą pełną ofertę.
Renowacja jest to działanie, którego celem jest przywrócenie piękności naszych starych zniszczonych i dawno zapomnianych mebli. Gdy mebel jest mało zniszczony, w najlepszym przypadku renowacja polega jedynie na polakierowaniu lub wymianie tapicerki. Bywają jednak gorsze przypadki, kiedy wymienia się całe elementy korpusu lub całego szkieletu.
Renowacja mebli jest procesem; bardzo złożonym. Wymaga włożenia bardzo dużego nakładu działania i powinna być zlecana jedynie profesjonalistom. Stare, zniszczone meble nie trudno jest doprowadzić do totalnej ruiny przez nieodpowiednią konserwację, lub samodzielne próby renowacji.
Pracownia Konserwacji Mebli i Przedmiotów Zabytkowych jest firmą, która już od ponad 30 lat zajmuje się profesjonalną renowacją mebli zabytkowych. Potrafi zmienić meble będące totalną ruiną na olśniewające antyki, które każdy chciałby postawić w swoim domu. Oferuje naprawę takich mebli jak:
* szafy, komody, kredensy, witryny, narożniki, sekretery, biblioteki
* kanapy, leżanki, fotele, krzesła, taborety
* stoły, stoliki, biurka, zegary, skrzynie, itp

About the author / 

admin

Frazy kluczowe: Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, Fotoodmładzanie żary, vetrex-v90-alphaline, Fotodepilacja Żary, drążenie foremników, fluorokrzemian glinu, etykiety inspekcyjne na zamówienie, certyfikat flange fitter, balayage fryzjer kraków, orienteering miejski na imprezę integracyjną, pantomograf Gliwice

Ankieta:

Czy w Polsce łatwo jest znaleźć producenta mebli dreniwanych i luksusowych?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Losowe artykuły:

  • Meble Pracowniczne

    Dobre urządzenie miejsca pracy to bardzo ważna sprawa. Meble Pracowniczne powinny być odpowiednio dostosowane do potrzeb, a także potrzeb pracowników. Powinny być wygodne oraz solidnie wykonane. Dobrze dobrane meble wpływają na znaczne podniesienie komfortu pracy. Gdzie można znaleźć dobre meble? Na rynku jest wiele firm oferujących takie produkty. Bez problemu powinniśmy znaleźć to czego potrzebujemy….

  • Producent drzwi

    Drzwi zewnętrzne można podzielić na: drzwi stalowe, drzwi aluminiowe. Producent drzwi zewnętrznych produkuje skrzydła drzwiowe energooszczędne. Drzwi stalowe charakteryzują się dość dobrą odpornością na działanie czynników zewnętrznych takich jak słońce, deszcz, mróz, skrzydła drzwiowe stalowe w porównaniu do drewnianych nie ulegają wypaczeniu. Drzwi stalowe zbudowane są najczęściej z ramy, która wykonana jest z drewna klejonego….

Kategorie