Posadzki epoksydowe

Sprzedaż palet

Off 4
Sprzedaż palet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Palety drewniane Celem naszej działalności jest zaspokajanie potrzeb każdego klienta, oraz stała dążnąść do udoskonalania jakości oferowanych produktów co w pożniejszym czasie pozwoliło nam uzyskac świadectwo zgodności, aprobujące warunki techniczne i organizacyjne suszenia drewna wg wymagań IPPC
Palety drewniane W chwili obecnej firma zajmuje się skupem i sprzedażą palet euro oraz przemysłowych w różnych wymiarach.W najbliższym czasie rozpoczynamy działalność w zakresie produkcji palety drewniane przemysłowych oraz recyklingu drewna i produkcji trocin.Nawiążemy współpracę w zakresie odbioru odpadów drewnianych oraz sprzedaży trocin drewnianych.
Palety drewniane W miarę upływu lat firma zdobywa nowe doświadczenia i coraz prężniej wchodzi na rynek z nowymi produktami palety. Nabywamy wciąż nowe obiekty oraz środki transportowe, nawiązujemy nowe kontakty handlowe, stajemy się uczestnikami wystaw i targów, a przez swoje uczestnictwo w licznych dyskusjach dotyczących rozwoju polskiego rynku leśnego wpływamy na jego kształt.
Palety drewniane Przedstawiamy Państwu ofertę współpracy handlowej w zakresie dostaw opakowań i palet z drewna i materiałów drewnopodobnych. Specjalizujemy się w produkcji nietypowych palet, skrzyń, kontenerów, podestów magazynowych, nadstawek paletowych jednorazowego użytku, wykonanych z drewna iglastego i liściastego, płyty wiórowej,palety płyty pilśniowej i sklejki o wymiarach i konstrukcji określonych przez odbiorców.
Palety drewniane Wykonujemy usługi w szerokim zakresie zamówień indywidualnych oraz dla klientów hurtowych. Realizujemy zamówienia nietypowe w oparciu o konkretne projekty budowlane. Produkcja palet jednorazowych , handel drewnem paletowym , paletami.
Palety drewniane Dysponując własnym tartakiem i zapleczem przerobu drewna oferuje konkurencyjne ceny zarówno na palety jak i inne usługi (wycinka drzew czy transport drewna).Kompleksowa obsługa Klientów, obejmuje produkcje palet na zamówienie, palety nietypowe oraz elementy palet EURO – europalety.
Palety drewniane Specjalizujemy się w produkcji, opakowań drewnianych i tekturowych.Nasza długoletnia działalność w branży opakowań sprawia, że stosujemy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów w paletyzacji, transporcie i magazynowaniu.
Palety drewniane W produkcji naszych wyrobów nie używamy środków chemicznych Klienci odbierają towar lub korzystają z transportu załatwianego przez Komi-Drew. Posiadamy dwa własne samochody dostawcze oraz współpracujemy z kilkoma firmami transportowymi, które dostarczają towar na życzenie klienta.
Palety drewniane Firma produkuje szeroki asortyment palet drewnianych; palety typu Euro, ze znakiem EPAL, DB -znak licencji PL-129, palety jednorazowe i wielorazowe, surowe, suszone do wilgotności poniżej 22 proc.- poddawane procesowi IPPC, palety wyparzane, z certyfikatem fitosanitarnym HT /znak licencji PL32-127, palety nietypowe i specjalistyczne.
Palety drewniane Poszerzając naszą dotychczasową produkcję o opakowania z tektury o strukturze plastra miodu, chcemy w sposób kompleksowy i szerszy dostosować się do potrzeb naszych klientów by zapewnić duży wybór alternatywnych form opakowań. Produkcja palet jednorazowych , handel drewnem palety euro , paletami .Produkcja palet jednorazowych , handel drewnem paletowym , paletami.

Pozostałe artykuły tematyczne:

About the author / 

admin

Frazy kluczowe: Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, mezoterapia vivaderm, rodogosz ogrody, turnabol, wałki pa66, vetrex-v90-alphaline, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, kreda sisa, szycie firan kędzierzyn, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, biceps 34cm

Ankieta:

Czy w Polsce łatwo jest znaleźć producenta mebli dreniwanych i luksusowych?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Losowe artykuły:

  • Zbiorniki na Deszczówkę

    Każdy myślący człowiek zdaje sobie sprawę z potrzeby oszczędzania wody Wszak dobrej jakości wody pitnej wciąż ubywa. Dlatego tak ważne jest rozsądne gospodarowanie jej zasobami. Dobrym sposobem jest między innymi wykorzystanie wody deszczowej do celów gospodarczych. Do magazynowania takiej wody służą różnego rodzaju zbiorniki na deszczówkę. Na rynku dostępne są zarówno niewielkie, kilkuset litrowe zbiorniki…

  • Glazura do Łazienki

    Łazienka to miejsce w naszym domu lub mieszkaniu, w którym pragniemy zachować czystość oraz estetykę. Szczególnie dla kobiet ważne jest to, aby była ona miejscem urządzonym w sposób stylowy i kameralny. Panie uwielbiają bowiem kąpiele przy świeczkach zapachowych w miłej atmosferze. W wyposażeniu łazienki powinna znaleźć się zatem wanna, w której można odprężyć się po…

Kategorie